Intercept (8.x-1.0-alpha26) - en to sk translation catalogue (172 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Tag
sk: Značka

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Schedule
sk: Plán

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Event
sk: Podujatie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Off
sk: Vypnúť

en: From
sk: Od

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Revisions
sk: Revízie

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Authored by
sk: Autor

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Customer
sk: Zákazník

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Events
sk: Udalosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Deny
sk: Zakázať

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Template
sk: Šablóna

en: Profile
sk: Profil

en: Votes
sk: Hlasy

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Approved
sk: Schválené

en: minutes
sk: minúty

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Parameters
sk: Parametre

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Select list
sk: Výberové pole

en: author
sk: autor

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Hours
sk: Hodiny

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Results
sk: Výsledky

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Apply
sk: Použiť

en: Examples
sk: Príklady

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Any user
sk: Ktokoľvek

en: Use
sk: Použiť

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: types
sk: typy

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Emails
sk: E-maily

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: About
sk: Informácie o

en: Scan
sk: Skenovať

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Route
sk: Cesta

en: Embed
sk: Vložiť

en: No response
sk: Žiadna odpoveď

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Dates
sk: Dátumy

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Flags
sk: Označenia

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: No user
sk: Žiadny používateľ

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Recurring
sk: Opakované

en: Upcoming
sk: Chystané

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Full content
sk: Celý obsah

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: There is no @label yet.
sk: Nie sú tu žiadne entity typu @label.

en: 24 hour time
sk: 24-hodinový čas

en: 12 hour time
sk: 12-hodinový čas

en: Create referenced entities if they don't already exist
sk: Vytvoriť referencované entity, ak ešte neexistujú

en: Sort settings
sk: Nastavenia zoradenia

en: View own @type
sk: Zobraziť vlastný @type

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sk: Toto pole podporuje tokeny. @browse_tokens_link
