Intercept (8.x-1.0-alpha27) - en to sq translation catalogue (67 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Revisions
sq: Revizione

en: Vote
sq: Voto

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Deny
sq: Ndalo

en: Profile
sq: Profili

en: Votes
sq: Votat

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Results
sq: Rezultatet

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
