Intercept (8.x-1.0-alpha43) - en to my translation catalogue (70 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: People
my: လူများ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: types
my: အမျိုးအစားများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
