Intercept (8.x-1.0-alpha43) - en to ps translation catalogue (73 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Role
ps: ونډه

en: Argument
ps: استدلال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: author
ps: ليكوال

en: People
ps: خلک

en: Results
ps: پایلې

en: Revision
ps: بياكتون

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Copy
ps: کاپي

en: Featured
ps: ځانګړي

en: types
ps: ډولونه

en: Any
ps: هر

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول

en: Bundle
ps: بنډل

en: And
ps: او

en: - All -
ps: - ټول -

en: Time type
ps: وخت بڼه

en: 24 hour time
ps: ۲۴ ساعته وخت

en: 12 hour time
ps: ۱۲ ساعته وخت
