Intercept (8.x-1.0-beta14) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje
