Intercept (all releases) - en to mg translation catalogue (25 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: People
mg: Olona
