Intercept Base (2.0.13) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: More
my: ပို၍

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
