Intercept Base (2.0.16) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Remove
am: አስወግድ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
