Intercept Base (2.0.16) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Attendees
kn: ಪಾಲ್ಗೊಳ್ಳುವವರು

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
