Intercept Base (2.0.16) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Remove
nn: Fjern

en: More
nn: Meir

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Location
nn: Stad

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
