Intercept Base (2.0.16) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: More
sr: Више

en: Settings
sr: Подешавања

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
