Intercept Base (2.0.17) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Remove
bn: অপসারণ

en: More
bn: আরও

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Location
bn: অবস্থান

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
