Intercept Base (2.0.17) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: More
ka: მეტი

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
