Intercept Base (2.0.18) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: More
el: Περισσότερα

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Event
el: Συμβάν

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Customer
el: Πελάτης

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Hours
el: Ώρες

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
