Intercept Base (2.0.18) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: More
eu: Gehiago

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Event
eu: Gertaera

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Hours
eu: Orduak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Locations
eu: Kokapenak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Management
eu: Kudeaketa

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
