Intercept Base (2.0.20) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Remove
fi: Poista

en: More
fi: Lisää

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Customer
fi: Asiakas

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Management
fi: Hallinta

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
