Intercept Base (2.0.20) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: More
hy: Ավելին

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
