Intercept Base (2.0.20) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Remove
vi: Xoá

en: More
vi: Thêm

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Location
vi: Vị trí

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Features
vi: Tính năng

en: Hours
vi: Giờ

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Attendees
vi: Người dự

en: Locations
vi: Địa điểm

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Room
vi: Phòng

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Management
vi: Quản lý
