Intercept Base (2.0.21) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: More
ku: زیاتر

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
