Intercept Base (2.0.21) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Remove
lv: Izņemt

en: More
lv: Vairāk

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Event
lv: Notikums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Customer
lv: Klients

en: Hours
lv: Stundas

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Upcoming
lv: Gaidāmie

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti
