Intercept Base (2.0.21) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: More
ug: داۋامى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى

en: Management
ug: باشقۇرۇش
