Intercept Base (2.0.22) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Remove
az: Çıxart

en: More
az: Daha çox

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last page
az: Son səhifə

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
