Intercept Base (2.0.22) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Remove
ms: Buang

en: More
ms: Lagi

en: File
ms: Fail

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Location
ms: Lokasi

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Text Formats
ms: Format Teks
