Intercept Base (2.0.23) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
