Intercept Base (8.x-1.0-alpha19) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
