Intercept Base (8.x-1.0-alpha26) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: More
uk: Ще

en: File
uk: Файл

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Customer
uk: Покупець

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Admin
uk: Адмін

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Management
uk: Керування

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
