Intercept Base (8.x-1.0-alpha31) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: More
sq: Akoma

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
