Intercept Base (8.x-1.0-alpha34) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: More
km: បន្ថែម

en: File
km: ឯកសារ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
