Intercept Base (8.x-1.0-alpha37) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: More
ps: نور

en: File
ps: دوتنه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
