Intercept Base (8.x-1.0-alpha38) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Content
da: Indhold

en: More
da: Mere

en: File
da: Fil

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Customer
da: Kunde

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Admin
da: Administration

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: My Account
da: Min konto

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Text Formats
da: Tekstformater

en: Management
da: Administration

en: Last page
da: Sidste side

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
da: Du har ikke oprettet nogen indholdstyper. Gå til siden <a href="@create-content">opret indholdstype</a> for at tilføje en ny indholdstype.

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
