Intercept Base (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: More
et: Veel

en: File
et: Manus

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Customer
et: Klient

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Admin
et: Administraator

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Management
et: Haldus

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
