Intercept Base (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (27 entries)

en: Content
no: Innhold

en: More
no: Mer

en: File
no: Fil

en: Go to previous page
no: Gå til forrige side

en: Go to next page
no: Gå til neste side

en: Help
no: Hjelp

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Customer
no: Kunde

en: Tabs
no: Faner

en: Next page
no: Neste side

en: Go to first page
no: Gå til den første siden

en: Go to last page
no: Gå til den siste siden

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Main navigation
no: Hovedmeny

en: Pagination
no: Sider

en: First Sidebar
no: Første sidestolpe

en: Highlighted
no: Uthevet

en: Previous page
no: Forrige side

en: Text Formats
no: Tekstformat

en: Management
no: Administrasjon

en: Last page
no: Siste side

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: First page
no: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
no: Skrevet av @author_name @date

en: User account menu
no: Brukerkonto-meny
