Intercept Base (8.x-1.0-beta11) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: More
ro: Mai multe

en: File
ro: Fișier

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Customer
ro: Client

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Pagination
ro: Paginație

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Management
ro: Administrare

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ro: Nu aveți niciun tip de conținut creat încă. Mergeți la <a href="@create_content">pagina de creare a tipurilor de conținut</a> pentru a adăuga un tip nou de conținut.

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
