Intercept Base (8.x-1.0-beta12) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: More
is: Meira

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
