Intercept Base (8.x-1.0-beta15) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: More
ca: Més

en: File
ca: Fitxer

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Customer
ca: Client

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Pagination
ca: Paginació

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Management
ca: Gestió

en: Last page
ca: Última pàgina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
