Intercept Base (8.x-1.0-beta18) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: More
is: Meira

en: File
is: Skrá

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
