Intercept Base (8.x-1.0-beta18) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: More
kk: Толығырақ...

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
