Intercept Base (8.x-1.0-beta20) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
