Intercept Base (8.x-1.0-beta22) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Remove
bg: Премахни

en: More
bg: още...

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Hours
bg: Часове

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Management
bg: Управление
