Intercept Base (8.x-1.0-beta23) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: More
hu: Több

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Event
hu: Esemény

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Location
hu: Helyszín

en: Customer
hu: Vevő

en: Purpose
hu: Cél

en: Features
hu: Jellemzők

en: Hours
hu: Órák

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Attendees
hu: Résztvevők

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Upcoming
hu: Közelgő

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: @start - @end
hu: @start – @end

en: Management
hu: Adminisztráció

en: Past
hu: Korábbi

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
