Intercept Base (8.x-1.0-beta23) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Remove
nl: Verwijderen

en: More
nl: Meer

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Event
nl: Evenement

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Location
nl: Locatie

en: Customer
nl: Klant

en: Purpose
nl: Doel

en: Hours
nl: Uren

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Attendees
nl: Deelnemers

en: Locations
nl: Locaties

en: Pagination
nl: Paginering

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Secondary Menu
nl: Secundaire menu

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Get Directions
nl: Routebeschrijving maken

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Room
nl: Kamer

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Management
nl: Beheer

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
