Intercept Base (8.x-1.0-beta23) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Remove
sl: Odstrani

en: More
sl: Več

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
