Intercept Base (8.x-1.0-beta24) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Remove
sv: Ta bort

en: More
sv: Mer

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Event
sv: Händelse

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Location
sv: Plats

en: Customer
sv: Kund

en: Purpose
sv: Syfte

en: Features
sv: Funktioner

en: Hours
sv: Timmar

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Locations
sv: Platser

en: Pagination
sv: Paginering

en: Upcoming
sv: Kommande

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Text Formats
sv: Textformat

en: The header area indicates the style element being displayed. The horizontal rules indicate the top and bottom baselines of the rendered element.
sv: Rubrikområdet indikerar att formatelement visas. De horisontella linjerna anger de övre och nedre baslinjer för elementet.

en: Last page
sv: Sista sidan

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
