Intercept Base (8.x-1.0-beta8) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: More
be: Болей

en: File
be: Файл

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
