Intercept Profile (2.0.14) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Closed
jv: Ditutup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Picture
jv: Gambar

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: User login
jv: Login panganggo

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
