Intercept Profile (2.0.14) - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Closed
lv: Slēgts

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Center
lv: Centrēt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Event
lv: Notikums

en: Picture
lv: Attēls

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Gallery
lv: Galerija

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
