Intercept Profile (2.0.16) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Closed
az: Bağlıdır

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Center
az: Mərkəz

en: Summary
az: Xülasə

en: Picture
az: Şəkil

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: User login
az: Loqin

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Wide
az: Geniş

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Basic block
az: Əsas blok

en: A basic block contains a title and a body.
az: Əsas blokda başlıq və gövdə var.

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: Max 1300x1300
az: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
az: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
az: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
az: Maksimum 650x650

en: Narrow
az: Dar
