Intercept Profile (2.0.16) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Center
ps: منځ

en: Summary
ps: لنډیز

en: Picture
ps: انځور

en: Header
ps: سرۍ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه
