Intercept Profile (2.0.16) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Address
ug: ئادرېس

en: User login
ug: كىرىش

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
