Intercept Profile (2.0.17) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Closed
fi: Suljettu

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Center
fi: Keskellä

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Picture
fi: Kuva

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Gallery
fi: Galleria

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Token
fi: Muuttuja

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Your virtual face or picture.
fi: Virtuaaliset kasvosi tai kuvasi.

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Wide
fi: Leveä

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Basic block
fi: Peruslohko

en: A basic block contains a title and a body.
fi: Peruslohko sisältää otsikon ja leipätekstin

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML

en: Restricted HTML
fi: Rajattu HTML

en: Max 1300x1300
fi: Enintään 1300×1300

en: Max 2600x2600
fi: Enintään 2600×2600

en: Max 325x325
fi: Enintään 325×325

en: Max 650x650
fi: Enintään 600×600

en: Narrow
fi: Kapea
